| Views:3966

SOUDAL partnerem Tour de Pologne

REQUEST A QUOTE

SOUDAL partnerem Tour de Pologne

photo FACEPEETERS | PHOTOGRAPHY | SOUDAL partnerem Tour de Pologne

Determinacja, ambicja, zaangażowanie i pasja to cechy, które łączą kolarstwo ze światowym ekspertem w branży chemii budowlanej. Koncern Soudal, o którym mowa, od lat aktywnie angażuje się w działania mające na celu rozwój i popularyzację tego sportu. 


Firma jest sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, a także regularnie wspiera znane na całym świecie kolarskie wyścigi, takie jak Giro Italia czy Vuelta a España. W tym roku Soudal został partnerem Tour de Pologne, najpopularniejszego wydarzenia kolarskiego w Polsce. Tour de Pologne to największy szosowy wyścig kolarski w naszym kraju, a obok Vuelta a España, Giro Italia i Tour de France jedno z największych wydarzeń sportowych w klasie UCI World Tour na świecie. 

Dlaczego od lat wspieramy kolarstwo i zdecydowaliśmy się na to, aby zostać partnerem wyścigu Tour de Pologne?  Belgia, z której pochodzi marka Soudal, słynie z miłości do kolarstwa – sportu, gdzie ważna jest siła, wytrzymałość i gotowość do pokonywania barier. To z kolei wartości, które są dla nas ważne i przyświecają w opracowaniu strategii rozwoju firmy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, a to wymaga od nas dużo pracy i wytrwałości. Chcemy wspierać kolarstwo również w naszej części Europy, a Tour de Pologne jest nie tylko najpopularniejszym wyścigiem w Polsce, ale promuje nasz kraj na całym świecie. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na bycie partnerem tego największego wydarzenia kolarskiego w naszym kraju – mówi Marek Miernik, dyrektor sprzedaży firmy Soudal. 


Aktywne wspieranie kolarstwa to od lat nieodłączny element filozofii działania firmy Soudal, która w ten sposób daje wyraz przekonaniu, że determinacja, ambicja, ciężka praca i zasada fair play stanowią klucz do sukcesu. Od 2015 roku Soudal jest sponsorem belgijskiej zawodowej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, której zawodnicy wielokrotnie stawali na podium, zdobywając najcenniejsze trofea. W barwach Lotto Soudal zwycięstwo dwóch etapów wyścigu Vuelta a España wywalczył także Tomasz Marczyński. W tym roku podobnie jak w poprzednich sezonach drużyna Lotto Soudal wystartuje w nadchodzącej edycji Tour de Pologne. 

Soudal wspiera nie tylko kolarstwo zawodowe, promuje także kolarstwo amatorskie i zdrowy tryb życia. Od czterech lat jest głównym sponsorem Wyścigu by Tomasz Marczyński, w którym kolarze amatorzy mają możliwość spróbować swych sił i zmierzyć się z zawodowym kolarzem. Firma wspiera także wspólne treningi amatorów i profesjonalistów, które organizowane są okazjonalnie w siedzibie firmy w Cząstkowie Mazowieckim. Fani kolarstwa i jazdy rowerem chętnie biorą udział w konkursach promujących jazdę na dwóch kółkach organizowanych przez Soudal na kanałach social media, w których można wygrać atrakcyjne nagrody – m.in. produkty marki Soudal przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji rowerów (np. pasty ochronne, woski, smary, środków czyszczące i polerujące). 

#chemiabudowlana, #TourDePologne, #marketingsportowy, #warszawa


» More on the subportal Industry News